Wraping

Car wrapping je převléknutí, nebo chcete-li zabalení automobilu do fólie (k tomuto účelu určené), která změní barvu a image Vašeho vozu. Je to nejjednodušší způsob změny barvy automobilu, je mnohem levnější a rychlejší než lakování a navíc nabízí přidat vašemu automobilu ojedinělou tvář.

Fólie určené pro celopolepy karoserií aut se vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům umožňují polepit i složité tvary jako jsou nárazníky a zrcátka. Nabízíme také jen částečné polepy např. kapot a střech, kde se často nabízí speciální design folie s imitací oblíbených materiálů jako je 3Dkarbon, matný nebo kartáčovaný hliník či titan, chrom a další. Životnost až 12 let. Ideální ke sjednocení barvy firemního autoparku, vozy taxi apod.

Pokud tedy plánujete zalepit Vaše auto do wrappingu a v budoucnu ho budete chtít odstranit, vybírejte instalační firmu velmi opatrně. Napovědět Vám může i cena, která by se u polepení celého osobního auta střední třídy měla pohybovat okolo 25 tis. Kč. Při levnějších nabídkách se bude spíše jednat o obyčejnou fólii používanou v reklamní grafice.

Ceny polepů se pohybují od 10 tis. u částečných polepů až do 40 tis. Kč bez DPH u celopolepů. Doba realizace zakázky je většinou 2-3 dny.

Dále je možné ochránit lak Vašeho vozu speciální ochrannou čirou samolepicí fólií tzv. Paint Protective Film (PPF).

Pobočka Mariánské Lázně

U Ploché dráhy 391/9
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
35301

Otevírací doba
Pá, So, Po ..... 8:00 - 19:00

Kontaktovat

Pobočka Praha

Malešická 18
Praha 3, Praha
130 00

Otevírací doba
Po - Pá ..... 8:00 - 17:00

Kontaktovat